Miresevini ne NAZA hotel

Naza hotel ndodhet ne nje nga zonat me te bukura te rivieres Shqiptare, ne Bunec. Naza hotel, i ndodhur vetem 50m larg detit ju ofron pushuesve mundesine me te mire per te kaluar pushimet e tyre ne plazhin e paster dhe detin e kalter te Detit JON.

Plazhi i bunecit ndodhet rreth 30 km nga qyteti turistik i Sarandes. Per nje pamje me te mire rreth vendndodhjes ,klikoni me poshte...kliko

Pamje nga Buneci dhe Saranda

Ne qofte se do te donit te shihnit vende te tjera turistike te Shqiperise, ju sugjerojme te vizitonit qytetin e Sarandes, parkun e Syrit te Kalter apo te benit nje shetitje ne qytetin antik te Butrintit. Keto vende mund ti vizitoni shume kollaj ne nje udhetim ditor.

Ketu mund te shihni albumin tone fotografik me pamjet nga plazhi i Bunecit dhe rrethinat... Hap albumin
( Ne qofte se fotot nuk ndrohen atehere shihi ketu)